zavřít

Project C.A.R.S. túruje motor na Nürburgringu

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

I když by někteří řekli, že Nürburgring je zkáza automobilového designu, faktem zůstává, že jde o legendární okruh a tak slouží jako virtuální demonstrace pro připravovanou závodní simulaci Project C.A.R.S. více než dobře. Za tímhle crowsourcovaným projektem stojí Slightly Mad Studios, autoři Shift 2 Unleashed.

Ti před rokem oznámili posunutí data vydání na březen letošního roku, ale jak je vidno, stále se zpožďuje. Nicméně dostáváte alespoň komunitní video, které demonstruje fyziku hry a také přechod noci a dne. Celý Project C.A.R.S. vybral skoro čtyři milony eur a plánuje vyjít na PC, X360, PS3 i WiiU. Nedávno navíc studio podepsalo smlouvu s Mercedes-Benz na zařazení jejich značek do už tak naditého seznamu ve hře.

...

Tagy: auto simulace Závodní crowdfunding

Zdroje: Cinema Blend

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.