Pokochejte se druhým trailerem remaku Mafie. I s českými titulky

27. 8. 2020 22:00 | Video | autor: Patrik Hajda |

V tuto chvíli už pro nás, ale ani pro vás není Mafia: Definitive Edition takovou záhadou jako před pár dny. Po oficiálních záběrech z hraní jsme totiž sami dostali příležitost zahrát si několik úvodních misí chystaného remaku, z čehož jsme pro vás natočili vlastní záběry z hraní, vytvořili redakční pokec a ještě k tomu sepsali dojmy.

Přesto stále nepohrdneme oficiální mediální masáží, která během streamu Gamescom Opening Night Live přinesla v pořadí druhý příběhový trailer. Ani tentokrát ho my Češi nedostáváme s hlasy Marka Vašuta a dalších, ale buďme rádi alespoň za české titulky.

Dabing jste ostatně mohli slyšet v našem GamesPlayi, takže nový trailer je ideální příležitostí porovnat si angličtinu s češtinou a začít pomalu přemýšlet, čemu dát za měsíc přednost. Nové video v rychlém sledu shrnuje Tomův přerod z taxikáře v mafiána, odhaluje důvěrně známé scény i nový materiál včetně jízdy na motorce. V galerii výše ještě najdete pět nových obrázků.

Mafia: Definitive Edition vychází již 25. září na PC, PayStationu 4 a Xboxu One a je zároveň součástí produktu Mafia: Trilogy obsahujícího Mafia II: Definitive Edition a Mafia III: Definitive Edition. Krabicová verze vyjde až s vydáním remaku jedničky, ale digitální verzi trilogie můžete kupovat už teď a pustit se zatím do druhého a třetího dílu, než se vám za měsíc odemkne i ten první.

Nejnovější články