zavřít

Podívejte se na prvních 12 minut z Far Cry New Dawn

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Anebo se nedívejte, pokud chcete být zítra překvapení, až hru poprvé spustíte. Ubisoft nicméně pro zvídavé celou úvodní sekvenci Far Cry New Dawn zveřejnil již nyní. Dozvíte se v ní, kdo jste a jak jste se do zmutovaného Hope County vlastně dostali. Článek obsahuje právě tyhle počáteční spoilery. Na druhou stranu, příběhy i přes snahu vývojářů nikdy nehrály ve Far Cry první housle.

Zato k výletu do Hope County přijdete tak trochu jako slepí k houslím. Nejste zneuznaným potomkem Josepha Seeda ani nepřijíždíte na radioaktivní dovolenou. Patříte ke skupině Thomase Rushe, který cestuje vlakem po západním pobřeží Spojených států a pomáhá místním se trochu zmátořit po jaderné katastrofě.

Vaše postava si říká Kapitán a v Hope County narážíte na místní gang Highwaymenů, váš vlak vykolejí, většina posádky umírá nebo se ztrácí neznámo kam. Vy a pár přeživších se dáváte na útěk, ale hlavní záporáci vás chytí a trochu mučí, aby vám bylo jasné, kdo je tady pánem. Na poslední chvíli sice unikáte, ale váš šéf ne, toho budete muset osvobodit ze zajetí.

Far Cry New Dawn zkrátka a dobře začíná jako úplně každé Far Cry počínaje trojkou, ale jak jsem zmínila výše, příběhově nikdy nešlo o kdovíjaké skvosty. Primární stále zůstává akce, tentokrát v krajině růžových květinek a barevných přepalů.

Ať už si z jarní nabídky bláznivých postapokalyptických stříleček vyberete Far Cry, nebo dáte přednost Rage 2, vězte, že na cestu do zamořené, méně panbíčkářské Hope County se můžete dát zítra, 15. února. Na adekvátně šílenou a růžovou Rage si budete muset počkat o trochu déle, její vydání se posunulo na polovinu května.

Tagy: Far Cry (série) akční FPS střílečka otevřený svět

Zdroje: UbiSoft

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.