zavřít

Podívejte se na kompletní Aperture VR demo pro virtuální realitu od HTC a Valve

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak jsme vás v březnu informovali, Valve spojí své síly s HTC, aby pracovali na projektu virtuální reality. O detailech tohoto systému jsme vás informovali v tomto článku a nyní se předvádí i jedno z testovacích dem pro něj – Aperture VR. To vychází ze světa a estetiky Portalu, což poznáte během prvních minut záznamu, který pořídili ve ValveTime.

To, čeho si všimnete především, je manipulace s virtuálními předměty pomocí ovladačů. Ty jsou znázorněné i v samotném demu, takže si uděláte lepší přehled o tom, co právě hráč dělá. Nicméně, i toto video trápí základní problém, který je zároveň důvodem, proč je virtuální realita tak oblíbená. Z videa prostě nikdy nezískáte stejný dojem, jako z přímého testování s helmou na hlavě a ovladači v ruce.

Tagy: virtuální realita

Zdroje: ValveTime

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.