zavřít

Nový mód pro Fortnite je poctou Counter-Striku

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Máme tu únor, což znamená, že v polovině měsíce budeme mít svátek svatého Valentýna. Se zamilovaností si na první dobrou asi nespojíte zrovna Fortnite, její téma pro tento měsíc se nicméně jmenuje Love And War a lásky se tentokrát nepřímo dočkává Counter-Strike. Mód Search And Destroy proti sobě staví dva týmy po šesti hráčích, kteří v až sedmi kolech musí rozhodnout o osudu jedné bomby.

Láska s válkou přebírají nadvládu nad populární battle royale do 17. února. Search And Destroy pochází z hlav početné herní komunity a Epic říká, že jde o variaci na klasický útok a obranu s příměsí Fortnite. Šest hrdinů se snaží zlikvidovat bombu, šest záporáků se ji snaží ubránit. Musíte vyhrát čtyři kola a v pauzách mezi nimi si dokupujete zbraně. Hraním časově omezeného módu můžete získat krumpáč, emote a další kosmetické věcičky.

Spolu s oslavami Valentýna se Fortnite dočkává také updatu 11.50, který do hry přináší třeba systém fyziky Chaos z Unreal Enginu, ale Epic asi doufal, že zrovna téhle změny si nikdo nevšimne. Což se nepodařilo – Reddit zaplavují různé roztomilé grafické bugy jako novinka v podobě proutkaření za použití rybářského prutu, ale také otravnější chyby typu procházení zdmi či propadání mapou. Na opravách se pracuje.

Nějaké lásky se zřejmě v blízké době v rámci Fortnite dostane také Harley Quinn. Film s oblíbenou záporačkou DC Comics Birds of Prey míří do kin tento týden a Epic nedávno tweetoval, že se s ní brzy zase shledá. Jeden z leaků ukazuje i dvojici připravovaných skinů spolu s ikonickou basebalkou a palicí, které koneckonců přislibuje i oficiální účet.

Fortnite Harley Quinn zdroj: Epic

Tagy: zombie multiplayer casual eSport battle royale

Zdroje: Twitter,Reddit,Epic

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.