Valentýn přinese do Civilization VI globální oteplování, základní hru si vyzkoušejte zdarma
zdroj: tisková zpráva

Valentýn přinese do Civilization VI globální oteplování, základní hru si vyzkoušejte zdarma

12. 2. 2019 14:29 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ať už Valentýna slavíte, nebo ne, jedno je jisté. V ten den, tedy tento čtvrtek, vychází masivní rozšíření Gathering Storm pro šestou Civilizaci. Do už tak dost komplexní 4X strategie přinese globální oteplování, nové národy a spoustu dalších vylepšení. Studio Firaxis Games myslí i na Civilizací nepolíbené hráče, kteří mohou vyzkoušet základní hru a pořídit si ji ve slevě.

Gathering Storm stojící tučných 40 eur vyjde už za dva dny a o jeho zajímavém obsahu se podrobněji dočtete v našich předchozích článcích. Ve zkratce vás čeká kontrolování míry znečištění a řešení těchto problémů ve světovém kongresu. Nebudou samozřejmě chybět nové civilizace, technologie sahající do budoucnosti, scénáře atd.

A jelikož existuje spousta lidí, kteří po šesté Civilizaci dosud jen pokukovali, přišli tvůrci s nápadem, jak je lapit do svých tenat. Až do vydání Gathering Storm si můžete na Steamu vyzkoušet základní Civilization VI. Jen tak, pouze za časovou investici.

zdroj: Archiv

Když se vám to zalíbí, následná investice nebude nijak drastická. Až do 18. února je totiž šestka spolu se všemi dosud vydanými rozšířeními ve velkých slevách. Základ pořídíte za 18 eur, přičemž kompletní balíček se všemi scénáři a rozšířením Rise and Fall stojí stejně jako samotné nové rozšíření Gathering Storm. Ale dobře zvažte, zda se chcete takhle na začátku herní sezóny nechat polapit tímhle žroutem času.

Nejnovější články