Mirror's Edge: Catalyst vyjde už v únoru příštího roku
zdroj: tisková zpráva

Mirror's Edge: Catalyst vyjde už v únoru příštího roku

15. 6. 2015 23:56 | Video | autor: Adam Homola |

Jednou z nejlepších momentů a příjemných překvapení tiskové konference EA bylo nové Mirror's Edge: Catalyst. Hra dostala svůj podtitul teprve nedávno a teď se nám konečně představila v nějaké ucelenější formě přímo coby hra, nikoliv jen jako koncept, nebo render trailer. To nejdůležitější přišlo ale na konci nového videa a bylo jím datum vydání. Nové Mirror's Edge vyjde 25. února 2016.

"Když jsme se rozhodli přinést Mirror's Edge nové generaci hráčů, věděli jsme, že chceme dostát potenciálu první hry. Vybudovat ikonickou hrdinku, oživit stylizovaný svět a udělat opravdu plynulou akci z pohledu vlastních očí. V Mirror's Edge: Catalyst zažijete jaké to je, když plachtíte celým městem. Zjistíte jaké to je, když doslova proplouváte nepřáteli. A hlavně prožijete příběh Faith," napsala v tiskové zprávě Sara Jansson, která v DICE pracuje jako senior producent.

zdroj: Archiv

Ve hře zažijeme vzestup hlavní hrdinky Faith z prostých začátků až po elitní freerunnerku. S ní prozkoumáte jak ty nejvyšší vrcholky mrakodrapů, tak ty nejhlubší tunely a stoky. Ve hře budou navíc nové aktivity jako například Dash, což jsou v podstatě závody z místa A do místa B, kdy musíte proběhnout přes několik checkpointů.

Mirror's Edge 2 zdroj: tisková zpráva

Vedle toho budou ve hře i zatím nespecifikované puzzly založené na prostředí a samozřejmě příběhové mise, které můžete plnit svým vlastním tempem a nikdo vás nebude nutit do rychlosti. I když ta bude přirozeně důležitá. Jak už bylo řečeno, Mirror's Edge: Catalyst vyjde 25. února příštího roku a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články