zavřít

Jirkův Okresní přebor – fotbalový analfabet se učí kopanou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jiří nepatří mezi ty miliardy moudrých obyvatel naší planety, kteří uznávají, že fotbal je tím nejkrásnějším sportem na světě. Jelikož je tím ale vyloučen z mnoha dozajista fascinujících společenských debat, rozhodl se, že s tím něco udělá. Konkrétně se naučí hrát Fifu, a během toho možná dokonce i pochopí, co to znamená ofsajd.

Našeho mladého učedníka, který by nepoznal rozdíl mezi Madonnou a Maradonou, si pod svá křídla vezme redakční expert Vašek, tvrdý to kouč, jehož vyčerpávající drily snad Jirkovi rychle vštípí základy fotbalu.

Pokud si na ubožáka chcete ukazovat prstem, nebo pokud byste se sami rádi něčemu přiučili, rádi vás uvidíme ve 14:00 v chatu na YouTube.

Tagy: fotbal

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.