zavřít

GamesPlay – hrajeme zklamání jménem FIFA 20

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pojďme si společně odpovědět na otázku, který z fotbalových simulátorů se letos povedl víc. GamesPlay konkurenčního PES 2020 jsme tu už měli, dnes se Vašek a Vítek Pecháčkovi podívají na zoubek gigantovi jménem FIFA 20. A bohužel to asi nebude příliš pozitivní video, jak naznačuje Vaškova včerejší recenze.

Problémy má FIFA 20 snad všude – na hřišti, ve Voltě, v trenérské kariéře, kde je to obzvlášť brutální. Podíváme se ale i na nějaké ty příjemné přídavky, například něco jako battle pass v Ultimate Teamu nebo docela vtipné gaučové módy.

Utkání začíná v 16:00, tak se nezapomeňte dostavit na stadion jménem YouTube. A klidně si při sledování zápasu odpalte pyro.

Tagy: fotbal

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.