zavřít

I prostý sklízecí robot je v Generation Zero obrovskou výzvou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Just Cause 4 je venku, takže je načase soustředit se na další projekt od Avalanche Studios. Generation Zero je kooperativní střílečka v otevřeném světě osmdesátkového Švédska, kde došlo k něčemu strašnému. Lidí je zde pomálu, převládají roboti s cílem vyhladit svého měkkého protivníka. Na některé plecháče vám postačí pouhá pistole, ale třeba takového sklízeče nesložíte ani za pomoci brokovnice.

Tvůrci se konečně pouští do větší propagace své nové značky. Připravili si pro vás první vývojářský deníček, ve kterém probírají uvěřitelnost otevřeného světa.

Mnohem zajímavější je druhé video, ve kterém vývojáři odehrají hodinu ze začátku hry a bez větších potíží likvidují malé roboty s minimem vybavení. Generation Zero vás ze začátku hned neuvrhne do hrozného pekla. Dá vám čas prohledat několik domů, najít zbraně, vybavení a léčivo. Zní to jako recept na battle royale, ale ve skutečnosti jde o střílečku pro jednoho až čtyři hráče.

Ve videu jste svědky dvoučlenné kooperace, která postupně spěje k těžkému souboji s robotem typu sklízeč. Sám o sobě není agresivní. Jeho úkolem je těžit vzácné materiály. A proto je pro vás lákavou kořistí, která se ale jen tak nedá.

Nejenže je harvestr obrněný, on navíc disponuje silným impulzem, díky kterému si vás nepustí k tělu, a následně vás zpraží salvou z raketometů. Ať už ho zkonstruoval kdokoliv, byl si vědom nebezpečí, na které důlní stroj může narazit.

Ve videu je odhalen i hezký detail s jazykem. Jste ve Švédsku, takže je na všech materiálech logicky švédština. To, že se vám přeloží dokumenty, které posbíráte, je normální. Ale stejně tak dostanete překlad i při pohledu na různé nápisy ve světě. Jste přeci Švédem ve své vlastní zemi, musíte rozumět řeči jako herní postava, i když ji sami ani nedokážete přečíst.

Co se skrývá za robotickou invazí v Generation Zero, se dozvíte příští rok na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: roboti online kooperace střílečka E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.