zavřít

Hraný trailer k Just Cause 4 balancuje na hraně trapnosti

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Jeden jediný muž toho dokáže hodně. Musí to tedy být chlápek s neomezeným rozpočtem a pohnutou minulostí, což shodou okolností zrovna splňuje Rico Rodriguez. Hrané filmečky k vycházejícím hrám jsou občas docela fajn (případ Assassin’s Creed Odyssey) a jindy se zase tak úplně nepovedou. Gabriela Morales a její žoldácká banda se shledávají v nemocnici a vy můžete sledovat jejich úsměvné herecké výkony.

Morales šéfuje organizaci Black Hand, ale jako černá ruka tentokrát řádil někdo jiný. Samozřejmě nikdo jiný, než všem hráčům Just Cause známý Rico Rodriguez. Následky jeho hrátek s výbušninami se ve filmečku projevují především nápadným přehráváním a tím, že se nemůžete rozhodnout, jestli se smát jejich vtípkům, nebo abyste zakryli pocit trapnosti. Rozhodnutí je na vás!

Just Cause 4 tímhle videem připomíná své datum vydání, které se neúprosně blíží. Peklo na zemi budete moct s Ricem rozpoutat už příštího úterý na PC, PlayStation 4 i Xbox One a přestože slibuje příběh rodinné ságy, většinu z nás asi víc zajímá ten chaos.

Novinkou v sérii bude dynamické počasí, které dostanete šanci ovládat, i možnost vytvářet si vlastní zbraně ovlivňující fyzikální vlastnosti okolního světa. Přestože předchozí věta teoreticky přetéká vědou, od Just Cause 4 snad nikdo neočekává jakýkoliv intelektuální přesah, ale spíš naprosto ulítlé rozsáhlé pískoviště. Let the mayhem begin!

Tagy: akční sandbox Just Cause

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.