Největší ohňostroj nezažijete na silvestra, ale v dnes vydaném Just Cause 4
zdroj: Archiv
Novinky

Největší ohňostroj nezažijete na silvestra, ale v dnes vydaném Just Cause 4

4. 12. 2018 14:38 | autor: Patrik Hajda |

Just Cause vždy razilo heslo „maximální sandbox“. Význam hesla je s každým dalším dílem větší, hlubší a rozvinutější, což platí i u Just Cause 4. Novinek je spousta a vypadá to, že příznivci série si i tentokrát přijdou na své. Jen doufám, že se nedostaví syndrom předchozího dílu, který po pár hodinách bohužel nastolil opakující se nudu.

V prvních recenzích si Just Cause 4 nevede vůbec špatně. Vesměs padají osmičky a sedmičky, ale najde se i nějaká ta šestka. Hra stojí a padá na sandboxu, tedy zábavě, kterou si vytváříte sami. Jde prakticky jen o soubor nástrojů, jejichž kombinací docílíte věcí nevídaných v jiných titulech. Záleží tedy na tom, zda vás baví si jen tak hrát na obrovském explozivním písečku. Příběh u Just Cause asi ani tentokrát nebude tolik zásadní.

Just Cause 4 vychází v dnešních večerních hodinách, ale pokud sáhnete po Deluxe či Gold edici, můžete se do hraní pustit okamžitě. Kromě toho jednotlivé edice slibují exkluzivní obsah, v případě té nejdražší je v ceně i season pass.

zdroj: Archiv

Nejnovější články