zavřít

Hrdinové z Jumanji si podají konkurenci, nebezpečná zvířata i smrtonosné pasti

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Videoherní adaptace znovuzrozeného filmu Jumanji se konečně trochu víc odhaluje. Nové video je sice žalostně krátké, ale stihne vám představit všechny čtyři hlavní hrdiny, jejich bojové styly a snahu přežít ve velmi nehostinném prostředí.

Na scénu opět přichází doktor Bravestone (Dwayne Johnson), profesor Oberon (Jack Black), ustrašený Franklin Finbar (Kevin Hart) a kráska Ruby Roundhouse (Karen Gillen). Společně musejí najít všechny drahokamy Jumanji a vrátit se tak do skutečného světa.

V tomto úkolu jim budou bránit žoldáci, divoká zvěř, mnohé pasti a hádanky, jak můžete vidět sami na záběrech níže. Jumanji: The Video Game se naštěstí nebere vůbec vážně, což ještě umocňuje až dětský grafický styl.

Hra je primárně určená pro čtyři kooperující hráče, kteří mohou hrát buď online, nebo na jedné rozdělené obrazovce. Přesto si můžete zahrát i sami, kdy se vašich kolegů chopí umělá inteligence. Každý hrdina by měl být jiný, přičemž hraním si odemknete různé vzhledy a bojové styly, které vás dále odliší.

Celé to působí trochu mobilně, lacině, takže cena předobjednávky sahající k jednomu tisíci by mohla být docela vysoká. Ale nedělejme závěry z tak krátkého videa a počkejme si na pořádné souvislé záběry. Jumanji: The Video Game vyjde nakonec o týden dřív – 8. listopadu na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Tagy: adventura kooperace adaptace jumanji splitscreen

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.