Hrdinové z Jumanji si podají konkurenci, nebezpečná zvířata i smrtonosné pasti
zdroj: Archiv

Hrdinové z Jumanji si podají konkurenci, nebezpečná zvířata i smrtonosné pasti

30. 8. 2019 10:56 | Video | autor: Patrik Hajda |

Videoherní adaptace znovuzrozeného filmu Jumanji se konečně trochu víc odhaluje. Nové video je sice žalostně krátké, ale stihne vám představit všechny čtyři hlavní hrdiny, jejich bojové styly a snahu přežít ve velmi nehostinném prostředí.

Na scénu opět přichází doktor Bravestone (Dwayne Johnson), profesor Oberon (Jack Black), ustrašený Franklin Finbar (Kevin Hart) a kráska Ruby Roundhouse (Karen Gillen). Společně musejí najít všechny drahokamy Jumanji a vrátit se tak do skutečného světa.

V tomto úkolu jim budou bránit žoldáci, divoká zvěř, mnohé pasti a hádanky, jak můžete vidět sami na záběrech níže. Jumanji: The Video Game se naštěstí nebere vůbec vážně, což ještě umocňuje až dětský grafický styl.

zdroj: Archiv

Hra je primárně určená pro čtyři kooperující hráče, kteří mohou hrát buď online, nebo na jedné rozdělené obrazovce. Přesto si můžete zahrát i sami, kdy se vašich kolegů chopí umělá inteligence. Každý hrdina by měl být jiný, přičemž hraním si odemknete různé vzhledy a bojové styly, které vás dále odliší.

Celé to působí trochu mobilně, lacině, takže cena předobjednávky sahající k jednomu tisíci by mohla být docela vysoká. Ale nedělejme závěry z tak krátkého videa a počkejme si na pořádné souvislé záběry. Jumanji: The Video Game vyjde nakonec o týden dřív – 8. listopadu na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Nejnovější články