zavřít

GDS 2012: Vladimír Geršl - postmortem Dangerous Hunts

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na videozáznamu další přednášky z letošní GDS vám lead game designér Vladimír Geršl představí nejenom úspěšné slovenské studio Cauldron včetně jeho historie a současnosti, ale popíše průběh dlouholeté spolupráce s Activision, vypíchne specifika tvorby loveckých her a her pro americký trh, potažmo se zmíní o tvorbě her pro různé konzole včetně aktuální Wii U.

Zajímat by vás přednáška mohla zejména s ohledem na to, že Cauldronu nepřichází často na přetřes, když přijde řeč na české či slovenské vývojáře. Přitom je jednou z nejstarších a nejúspěšnějších tuzemských herních firem, jak se dozvíte na videu v článku. Všechny doposud zveřejněné videozáznamy přednášek z GDS 2012 najdete za tímto odkazem.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.