zavřít

GDS 2012: Michal Hapala - K čemu programátoři, když máte hotový engine?

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud vás zajímá, proč vlastně studio Warhorse potřebuje programátory, když si pro svou chystanou RPG hru licencovalo CryEngine 3, pak by vás záznam přednášky Michala Hapaly z letošního GDS neměl minout. Krom jiného vám Michal odpřednáší, co Warhorse na CryEngine 3 nevyhovuje, co je naopak skvělé, jak programátorský tým s enginem od Cryteku pracuje, a nakonec vás čeká sumář několika konkrétních změn a vylepšení, které Warhorse na CryEngine 3 provedli.

Rovnou vás upozorníme, že pokud čekáte nudnou a suchou přednášku plnou nesrozumitelných technologických termínů, tak jste vedle jako jedle. Vzhledem k tomu, že Michal přednášel na vysoké škole, tak ví, jak i poměrně složité informace sdělit jasně a poutavě – alespoň nám to tak naživo přišlo. Nuž, posuďte sami. A pokud jste to ještě neudělali, poděkujte nahlas donátorům Games.cz, protože bez nich by žádné záznamy neexistovaly. Pěkně pohromadě je najdete za tímto odkazem.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.