zavřít

GDS 2012: Martin Klíma - Proces a praxe

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co na hře dělá grafik, to je jasné. Co dělá designér a programátor, to si také dokážete představit. Co ale dělá producent, a jak moc či málo se vlastně podílí na tom, jestli je hra dobrá, či špatná, nebo jestli vyjde, či nevyjde, asi bude vědět málokdo z vás. Naštěstí přesně na tohle téma měl v průběhu letošního GDS 2012 přednášku Martin Klíma z Warhorse, a vy si její záznam můžete po rozkliku v článku pustit.

Stejně jako v případě ostatních přednášek od vývojářů z týmu Warhorse se i tato opírá nejenom o Martinovi patnáctileté zkušenosti z jiných projektů, ale hlavně o zkušenosti z vývoje doposud neoznámeného RPG od Warhorse. Takže jde o informace aktuální a o to cennější. Všechny doposud zveřejněné videozáznamy přednášek z GDS 2012 najdete za tímto odkazem.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.