zavřít

GDS 2012: Dan Vávra - Game design v praxi

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na počátku prosince se v Praze uskutečnil desátý ročník Game Developers Session nebo méně honosně řečeno, českého srazu herních vývojářů – nejenom těch současných, ale soudě dle věku řady návštěvníků, i budoucích. Jak jsme dopředu anoncovali, společně s pořadateli jsme se podíleli na natáčení jednotlivých přednášek, které vám budeme v následujících dnech postupně nabízet v podobě zpracovaných videozáznamů. Rozjedeme to přednáškou Dana Vávry, taktéž z Warhorse, ve které se dozvíte, jak vzniká game design pro velkou hru, nač byste při tom měli myslet, jak byste k tomu měli přistupovat, s čím musíte počítat, jaké lze očekávat problémy, a tak dále.

Pokud Dana znáte, víte, že nemá rád hezké řečičky okolo, takže čekejte informace prezentované na konkrétních případech a ne potřebnou, leč často zavádějící, teorii. Stačí se v článku po rozkliku podívat na video a přesvědčit se. Zbylé přednášky budeme publikovat v dalších dnech – chlapci ze studia PlayZone na nich pilně pracují, za což se sluší jim poděkovat.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.