GamesPlay – objevujeme novou edici Magic: The Gathering Arena
zdroj: Vlastní foto autora

GamesPlay – objevujeme novou edici Magic: The Gathering Arena

15. 4. 2020 17:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Po čtvrtroce je ve světě karetní hry Magic: The Gathering čas na zbrusu novou edici se stovkami zajímavých karet. No dobře, zajímavé budou jen desítky z nich, ale musíme přiznat, že nás sada Ikoria: Lair of Behemoths baví už teď, a to jsme si ji ještě nezahráli. Dostali jsme ale exkluzivní možnost nakouknout do ní už dnes večer, den před oficiálním vydáním v Magic: The Gathering Arena.

Novou edici Magic: The Gathering Arena zvanou Ikoria: Lair of Behemoths jsme si představili už ve vlastním článku, ale teprve až dnes zjistíme, jestli nová, lehce šílená mechanika Mutate může skutečně fungovat i v praxi. Doufáme, že se nám podaří vymyslet i nějaký zábavný balíček se schopností Companion, která ovlivňuje skladbu jeho karet. A nevadilo by nám, kdyby z boosterů vypadla Godzilla.

Primárně nám ale přejte štěstí na dobré karty, ať vyhrajeme co nejvíc zápasů, a snad se Wizardům podaří edici spustit v plánovaném čase. Minule se totiž start odložil o téměř dvě hodiny a nám už slušně kručelo v žaludcích.

Náš GamesPlay můžete sledovat hned po dnešním Fight Clubu, odhadem od 17:30, na YouTube, Twitchi a Mixeru, kde všude budeme sledovat chat pro případné dotazy. Pokud nějaké máte už teď, připojte se na náš Discord!

zdroj: Vlastní

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Nejnovější články