zavřít

GamesPlay: Máme VIP přístup k nové edici Magic: The Gathering Arena

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Digitální verze legendárních Magiců nám v redakci učarovala (co jiného taky čekat od karetní série pojednávající o extrémně mocných kouzelnících?). Jsme proto velmi rádi, že nám vývojáři z Wizards of the Coast poskytli VIP přístup k nové edici Theros: Beyond Death. Pojďte se s námi podívat do fantasy antického Řecka!

Společně s ostatními novináři a streamery z celého světa si dnes večer, a pokud se nám bude chtít, také zítra dopoledne, zahrajeme módy Draft a Sealed. To znamená žádné předem sestavené balíčky – naše karetní sbírka bude improvizovaná, sestavená na koleni, nedokonalá… a pravděpodobně o to zábavnější.

Uvidíme se dnes v 18:30 na Mixeru a Twitchi. Záznam našeho heroického soupeření s menším zpožděním nahrajeme i na YouTube a sem na Games.cz.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: strategie online karetní e-sport magic

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.