zavřít

GamesPlay: Novinky na Oculus Rift

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem roku jsme pro vás připravili sérii videí, ve kterých vám Pavel předváděl nejrůznější zajímavá dema pro virtuální brýle Oculus Rift. Původně jsme chtěli vytvořit pokračování až ve chvíli, kdy budeme mít v rukou novou verzi Oculus Rift, ale to zřejmě bude ještě nějakou dobu trvat, takže v mezičase se podíváme na to, jaký zajímavý software vyšel pro Rift v posledních měsících.

Během streamu má Pavel na hlavě původní vývojářský kit Oculus Rift, který nám zapůjčilo studio Dreadlocks. Pokud všechno vyjde tak, jak je naplánováno, dostat by se mělo na dema jako Private Eye, Death Star Trench Run, Affected, Technolust a další.

Přestože bude mít Pavel plnou hlavu virtuální reality, v přestávce mezi jednotlivými demy bude sledovat chat, do kterého se můžete zapojit i vy:

(otevřít chat do nového okna)

Tagy: virtuální realita oculus rift

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.