zavřít

GamesPlay – hrajeme RPG Divinity: Original Sin 2

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Larian Studios konečně vydali druhý díl svého monstrózního RPG Divinity: Original Sin. Do jeho hraní se pustil Vašek a nejspíš vám během dnešního GamesPlaye názorně ukáže, že dvojka rozhodně není záležitost na pár hodinek. Nebo na pár desítek hodin. Jak se mu ale zatím hraje? Odpovědi se už dozvíte ve videu, kde Vaška doprovodí Patrik Hajda, který u prvního dílu strávil „pár chvil.“

Určitě se podíváte na tvorbu postavy, která stojí za to a nejen z důvodu, že můžete hrát za nemrtvého. Pak už se ale pustí i do předvádění toho, co ve hře jde dělat a pokud můžeme soudit z prvního dílu, půjde takřka vše. Protože tím hlavním u jedničky a podle všeho i dvojky je kreativita, s níž můžete přistupovat k řešení úkolů. Ale to už vám předvedou kluci.

Tagy: akční fantasy RPG tahová gamesplay izometrické 3D

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.