zavřít

GamesPlay – hrajeme remake hororového Resident Evil 2

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Remaky a remastery často hrají pouze na nostalgickou strunu a nepřicházejí s ničím navíc, což se o čerstvé předělávce 20 let starého Resident Evil 2 říct rozhodně nedá. Oproti originálu doznal poměrně velkých změn, což si ukážeme v dnešním GamesPlayi. Do studia tentokrát zavítá David Ryneš, který měl tu čest hru dohrát mezi prvními v Česku, takže je odborníkem na slovo vzatým.

Naši chlapci před vydáním hráli dostupné půlhodinové demo, takže si tentokrát ukážeme nějaké pozdější segmenty a využijeme Davidovy expertízy. Vedle něj zasedne ještě Vašek, který se u hororových her bojí, takže mu možná připravíme klapky na oči a uši.

Vy si ale nic nezakrývejte, naopak se od dvou hodin dívejte na našem YouTube, kam do chatu v průběhu živého vysílání sypejte své dotazy a poznatky.

Tagy: horor akční HD remake 3rd person third person

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.