Resident Evil 2 brzy rozšíří další přeživší
zdroj: tisková zpráva

Resident Evil 2 brzy rozšíří další přeživší

29. 1. 2019 11:09 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Remake Resident Evil 2 si u nás vysloužil skvělé hodnocení a i ve zbytku světa se mu daří skoro líp než originálu. Na Steamu šlo o druhý nejlepší otvírák hry od Capcomu vůbec a během prvního víkendu si ho zahrálo 4x víc hráčů než za stejnou dobu Resident Evil 7. Už za dva týdny se navíc dočkáte DLC The Ghost Survivors zaměřeného na trojici lidí, kteří oproti Leonovi a Claire neměli to štěstí a ze zamořeného Raccoon City se neprobojovali.

Tenhle přídavek bude pro všechny majitele základní hry zdarma. Ve třech scénářích s názvem No Time to Mourn, Runaway a Forgotten Soldier se ujmete tří různých postav: dcery starosty Michaela Warrena, která si při prchání před nakaženými nestihla ani vzít župan, majitele obchodu se zbraněmi Roberta Kendo a vojáka elitní jednotky Umbrella Security Service, kterého parťáci zřejmě ve městě tak trochu zapomněli.

Resident Evil 2 Remake zdroj: tisková zpráva   Resident Evil 2 Remake zdroj: tisková zpráva

Capcom na svém Twitteru zveřejnil pár obrázků spolu s datem vydání. „Co by, kdyby“ scénáře s nepříliš šťastným koncem budou dostupné od 15. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, takže máte ještě celé dva týdny na to, abyste trénovali a s Leonem a Claire celou hru prošli na S+.

Resident Evil 2 Remake zdroj: tisková zpráva

Nebo se můžete alespoň dívat na náš GamesPlay. Odpoledne do našeho studia opět zavítá rezidentní expert David Ryneš, který už si zombie peklem Resident Evil 2 prošel a náramně si to užil. Startujeme ve dvě hodiny odpoledne, tak si po obědě nezapomeňte naladit své YouTube přijímače.

Nejnovější články