zavřít

GamesPlay – hrajeme nádherně divný Control

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Finští Remedy jako firma neměli za dobu své existence moc velké štěstí, po osamostatnění se od Microsoftu ale konečně dostali volnou ruku i pole působnosti. Control je toho důkazem, před námi totiž leží mistrovská demonstrace dnešních grafických technologií i velmi zábavná střílečka s nadpřirozenými prvky.

V dnešním GamesPlayi ve studiu zasedne Šárka s Alešem a společně si ukážeme, zač je toho ve Federal Bureau of Control loket. Jeho nová šéfka Jesse Faden se umí ohánět nejen revolverem, ale také třeba takovou telekinezí, což se proti příšerám z jiných dimenzí leckdy hodí. Exkurze do nejstaršího domu plného paranormálních jevů startuje v 15:00 na našem YouTube kanále, neloudejte se a držte se dál od zlověstně světélkujících stěn:

Tagy: akční sci-fi adventura střílečka third person nadpřirozeno

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.