zavřít

GamesPlay: hrajeme Fallout 4

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Těžko někomu uniklo, že pár dní nazpět vyšel Fallout 4 vzhledem k tomu, že jde o jednu z historicky nejpopulárnějších sérii v našem zeměpisném pásmu. Minimálně v segmentu hráčů - srdcařů, kteří se jako obvykle nemohou shodnout, jestli jde o kopírku trojky, nebo ne, jak si hra stojí graficky, jak je na tom s nabídkou obsahu v pustině, jak fungují souboje a tak dále. Nemáme sice ambice tyto spory jednou pro vždy rozseknout, to ani omylem. V následujícím gamesplayi vám však nabídneme perspektivu, jakou Fallout 4 vidí Radek Friedrich a Pavel Dobrovský.

Fallout 4 je do značné míry hra příběhová, přestože její kostru tvoří průzkum pustiny a souboje. Logicky tedy očekávejte spoilery, minimálně z úvodní části hry. Jinak se vám pokusíme představit všechny základní mechanismy, které Fallout 4 nabízí. A mimochodem, textovou recenzi čekejte o víkendu!

Tagy: Fallout (série) akční postapokalypsa fallout 4

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.