zavřít

GamesPlay – hrajeme druhoválečnou strategii Unity of Command II

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hexové tahové strategie se asi nikdy nedostanou z pozice „niche“ titulů, ale to neznamená, že nejde o zábavné hry. Některé jsou hardcore, jiné pro změnu příliš úzce zaměřené, ale když se podaří skloubit obtížnost a přístupnost, vznikne titul, který ocení jak nároční stratégové, tak i novicové. Přesně takovým titulem je Unity of Command II, která si od Marta Vertiga odnesla z recenze desítku.

Nu a kdo jiný by měl tuhle hru předvést než sám Mars? Vydal se z německých dálav zpět do České republiky, aby od 14 hodin usednul k počítači a předvedl, co je na téhle hře skvělé.

Sledujte nás tedy od 2 na Mixeru.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: strategie válečná

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.