zavřít

Final Fantasy VII Remake vyjde v březnu příštího roku

PlayStation 4

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Musím se přiznat, že takhle brzo jsem to nečekal. Square Enix s oznámením data vydání a novým trailerem na Final Fantasy VII Remake ani nepočkal na svoji vlastní tiskovou konferenci a rovnou řekl, že hra vyjde už 4. března 2020. Tedy zhruba pět let poté, co ji Sony na své tiskové konferenci na E3 2015 s velkou parádou oznámila.

Nyní nezbývá než doufat, že se na letošní tiskové konferenci Square Enixu dozvíme nejen víc informací, ale že také uvidíme mnohem více záběrů přímo ze hry. Aktuální trailer sice odhaluje tolik vyhlížené datum vydání, nicméně je příliš krátký a byť nám zase ukazuje postavy i souboje, je na slovo skoupý.

Vedle nového traileru se můžete pokochat i novým obrázkem Sephirotha pod textem. Tiskovou konferenci Square Enixu s námi můžete sledovat zítra v brzkých ranních hodinách pod tímto odkazem. Pokud se vám nechce ponocovat, najdete pod stejným odkazem záznam celého přenosu s naším komentářem.

Final Fantasy VII Remake vyjde nejdřív na PlayStation 4, jen aby se po nějaké, zatím blíže nespecifikované době dostal i na ostatní platformy. Časovou exkluzivitu na PlayStation 4 oznámila Sony už v roce 2015.

48034379772_f26f4add55_k

Tagy: remake JRPG E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.