zavřít

Fight Club #98 HD: Boxerka z Radiožurnálu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po divokém Fight Clubu #97 jsme tentokrát zvolnili tempo a přidali ženský element, abychom Klub rváčů trošku zjemnili. Alžběta Havlová, náš host, však boxuje, má ráda střílečky a v mulťáku se s třináctiletými křiklouny nijak zvlášť nepáře, takže s tím zjemněním to zas tak úplně nevyšlo. Na druhou stranu jsme si s ní výborně pokecali o tom, jak se točí herní reportáže v Českém rozhlase, a jako to je být hráčkou – matkou.

Když se Bětka rozloučila, stala se z 98. Fight Clubu obvyklá mužská show, v níž jsme probírali aktuální Kickstarter herních legend Toma Halla a Brendy Brathwaite, zamračili se nad aktuálním vývojem situace okolo XCOM střílejdy a přihodili nějaká to moudra k nové hře od Starbreeze. A pokud vám nic z toho nesedne, tak snad soutěž o nedávno vydaný český Carrier Command by vás mohla nakoupnout k tomu, abyste si pustili videozáznam Fight Clubu #98.

Jestli si pustíte stream tady v textu nebo v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. V soutěži tentokrát hrajeme o PC nebo X360 verzi českého výtvoru Carrier Command. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.