zavřít

Exmachina = Hard Truck: Apocalyptic Wars

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prvního března odhalená postapokalyptická third-person akční RPG ExMachina získala nový název.

Ode dneška ji budete vídat jako Hard Truck: Apocalyptic Wars, což je možná výstižnější, neboť to, oč v této hře jde, jsou prostě nelítostné závody a souboje ozbrojených a obrněných náklaďáků v post-apokalyptickém prostředí. K tomuto oznámení můžeme připojit i několik nových obrázků zahrnujících nové logo hry a pět modelů různých typů vozů.


Hard Truck: Apocalyptic Wars je vyvíjena v dílnách studia Targem a vyjít by měla někdy v průběhu letošního roku. Děj hry vás zavede do roku 223 po Velké pohromě, která navždy změnila tvář námi známého světa. Ti, co přežili, se přizpůsobili novým podmínkám, vznikla nová města, kolonie a stanovila se nová pravidla obchodu, přičemž přeprava všeho možného je nyní ovládána gangstery. Proto se stalo nezbytností náklaďáky obrnit. Jen tak máte naději cestu nepřátelským územím přežít. Obchod je to, co vás bude živit, proto bude nezbytné, abyste svého plecháče neustále vylepšovali. Postupně budete moci vyzkoušet více než 30 druhů zbraní. Více se o této hře dozvíte v naší dřívější zprávě nebo na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.