zavřít

Diablo Immortal bude založené na hře více hráčů

Android iOS

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Teď, když už konečně došlo k oficiálnímu oznámení Diabla IV, bude jeho mobilní odnož zajímat asi málokoho. Ale i když ji máme spojenou se zpackaným BlizzConem roku 2018, nelze se ubránit dojmu, že Diablo na mobilu vypadá prostě dobře. Samozřejmě záleží na finančním modelu hry, který je stále zahalený tajemstvím, ale nové záběry umí vyvolat touhu po akční řeži na dosah prstu.

Co asi nebude úplně po chuti skalních fanoušků Diabla, je fakt, že Diablo Immortal je oficiálně MMO ARPG. Pořád se prý myslí na sólo hraní, ale mobilní hra jednoduše bude naplněná obsahem podporujícím multiplayer. Takže počítejte s perzistentními sdílenými zónami, dungeony pro čtyři hráče, gildami a dalšími sociálními systémy, jako jsou například světové eventy, které se představují ve videu níže.

V Diablu Immortal se ujmete jedné z následujících šesti tříd: Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer a Wizard. Každá třída má na výběr z několika ultimátních schopností, které se nabíjejí základními útoky. Jakmile je zcela naplníte, na pár vteřin budou vaše další útoky mocnější. Ve videu ještě dostáváme ochutnávku legendárních předmětů a nových zón.

Blizzard ještě nemá jasno, jak hru zpoplatní. Momentálně se soustředí na vývoj herních systémů, ale prozrazuje, že se počítá s několikaletou podporou, tedy mikrotransakce jsou asi nevyhnutelné.

Diablo Immortal si ukládá velmi nelehký cíl – zaujmout jak nováčky, tak i ty nejvěrnější fanoušky. Jestli se ho podaří splnit, se hned tak nedozvíme. Datum vydání není ani naznačené, ale příští rok se prý dozvíme další novinky.

Tagy: Diablo (série) akční fantasy RPG mobilní hry diablovka klikfest

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.