Dalším singleplayerovým přídavkem pro Hearthstone jsou Tombs of Terror
zdroj: tisková zpráva

Dalším singleplayerovým přídavkem pro Hearthstone jsou Tombs of Terror

5. 9. 2019 8:05 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Stejně jako v případě expanze Rise of Shadows se singleplayerovou částí The Dalaran Heist, i letní přídavek Saviors of Uldum bude mít svou plně namluvenou příběhovou kampaň. V Tombs of Terror se ujmete skupinky archeologů na průzkumu ruin Uldumu a budete s nimi sbírat střípky artefaktů, které vám přijdou vhod hlavně při soubojích s bossy rozdělených na fáze na konci každé kapitoly.

Liga průzkumníků se skládá ze čtyř hrdinů a každý z nich tentokrát reprezentuje hned dvě třídy. Elise Starseeker kombinuje druida a priesta, Sir Finley Mrrgglton of the Sands je paladin a shaman. A murloc. Krotitel dinosaurů Brann Bronzebeard je warrior i hunter a Reno Jackson rogue a mág.

Duální třídy jsou pro Hearthstone úplnou novinkou a v Tombs of Terror byste se s nimi měli náležitě vyřádit. Podle prezidenta Blizzardu J. Allena Bracka se vývojáři snažili napodobit klasický dungeon crawler a dvě třídy umožní sestavovat balíčky úplně novým způsobem. Originální kombinace karet i spousta pokladů v archeologickém dobrodružství mají přispět ke znovuhratelnosti singleplayerového dobrodružství.

zdroj: Archiv

Za splnění každé z kapitol Tombs of Terror získáte tři balíčky karet z dodatku Saviors of Uldum, za dokončení všech čtyř pak získáte zlatý balíček, jeden unikátní přebal karet a zpřístupníte si finální bitvu.

První z kapitol, Lost City of the Tol’vir, vychází zdarma 17. září a Reno Jackson (rogue+mage) se v ní musí postavit tajemné murločí hrozbě. V každé z kapitol se ujmete jiného hrdiny, budou vycházet jednou týdně za 700 herních zlatých anebo za 7 dolarů.

Kompletní balíček Tombs of Terror si můžete pořídit za 15 dolarů nebo si ho předobjednat za 20 dolarů a získat jednu náhodnou legendárku ze Saviors of Uldum a pozadí s Ligou průzkumníků.

Nejnovější články