zavřít

Dalším singleplayerovým přídavkem pro Hearthstone jsou Tombs of Terror

Android Windows MAC Linux iOS iPadOS

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Stejně jako v případě expanze Rise of Shadows se singleplayerovou částí The Dalaran Heist, i letní přídavek Saviors of Uldum bude mít svou plně namluvenou příběhovou kampaň. V Tombs of Terror se ujmete skupinky archeologů na průzkumu ruin Uldumu a budete s nimi sbírat střípky artefaktů, které vám přijdou vhod hlavně při soubojích s bossy rozdělených na fáze na konci každé kapitoly.

Liga průzkumníků se skládá ze čtyř hrdinů a každý z nich tentokrát reprezentuje hned dvě třídy. Elise Starseeker kombinuje druida a priesta, Sir Finley Mrrgglton of the Sands je paladin a shaman. A murloc. Krotitel dinosaurů Brann Bronzebeard je warrior i hunter a Reno Jackson rogue a mág.

Duální třídy jsou pro Hearthstone úplnou novinkou a v Tombs of Terror byste se s nimi měli náležitě vyřádit. Podle prezidenta Blizzardu J. Allena Bracka se vývojáři snažili napodobit klasický dungeon crawler a dvě třídy umožní sestavovat balíčky úplně novým způsobem. Originální kombinace karet i spousta pokladů v archeologickém dobrodružství mají přispět ke znovuhratelnosti singleplayerového dobrodružství.

Za splnění každé z kapitol Tombs of Terror získáte tři balíčky karet z dodatku Saviors of Uldum, za dokončení všech čtyř pak získáte zlatý balíček, jeden unikátní přebal karet a zpřístupníte si finální bitvu.

První z kapitol, Lost City of the Tol’vir, vychází zdarma 17. září a Reno Jackson (rogue+mage) se v ní musí postavit tajemné murločí hrozbě. V každé z kapitol se ujmete jiného hrdiny, budou vycházet jednou týdně za 700 herních zlatých anebo za 7 dolarů.

Kompletní balíček Tombs of Terror si můžete pořídit za 15 dolarů nebo si ho předobjednat za 20 dolarů a získat jednu náhodnou legendárku ze Saviors of Uldum a pozadí s Ligou průzkumníků.

Tagy: Egypt mumie blizzard Hearthstone karetní hra

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.