zavřít

Bayekův výlet do podsvětí v Curse of the Pharaohs je tady

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jistě, procházet si virtuální muzeum v podobě Discovery Tour pro Assassin’s Creed Origins je příjemné, ale po čase člověk dostane chuť vytáhnout meč či luk a pustit se do pořádné řežby. Zítra vychází DLC Curse of the Pharaohs a spolu s ním akční výlet do Údolí králů, chrámů Karnaku, Luxoru a také egyptského podsvětí. Někdo totiž probudil dávné faraony a ti to nenesou dobře…

Když se vám pak objevují na ulicích a masakrují obyvatele, případně vás přepadne v poušti škorpion velikosti katapultu či Anubidova socha, která jak kdyby utekla z Mumie, je už s tím třeba něco dělat. V případě Bayeka škorpioní sekanou, a především si naplánovat výlet do podsvětí, kde tkví duše popuzených vládců. Ostatně, nový trailer vás třeba naláká.

Curse of the Pharaohs by měla přinést pořádný kus nové mapy, kde bude jedna radost objevovat skryté poklady a tajemství, stejně jako podsvětí, kde můžete hledat to samé (byť právě to možná faraony naštvalo). Plus spousta nové výbavy, zvýšení maximálního levelu, plus samozřejmě nové schopnosti. DLC dostanete buď v rámci season passu a nebo jde koupit samostatně.

Tagy: Assassin's Creed (série) Egypt akční RPG historická 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.