zavřít

Augmentovaná realita Minecraft Earth vás zve do uzavřené bety

iPad iPhone Android iOS iPadOS

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Microsoft nám Minecraft Earth zatím předváděl hlavně skrz augmentovanou realitu plnou stavění a kooperace. Abyste ovšem mohli stavět, prvně potřebujete spoustu materiálů. K těm se podle všeho dostanete stylem Pokémon Go, tedy procházením po městě a sbíráním na kostičkovaném plánu na displeji vašeho telefonu. Názornou ukázku najdete na videu v článku.

Stejně jako na vás na ulicích vyskakují náhodní pokémoni, najdete v Minecraft Earth interaktivní prvky. Truhly v sobě ukrývají předměty a suroviny, z prasátek během pár tapnutí nedostanete maso, nýbrž se vám schovají do inventáře, abyste je mohli zase vypustit ven.

V pozvánce do bety Microsoft opět ukazuje i stavitelský mód s augmentovanou realitou, kde si stavitelské plány můžete prohlížet a upravovat. Různé biomy a varianty odemykáte levelováním, levely získáváte zase chozením a sbíráním. Úpravy svých kamarádů vidíte v reálném čase na vlastním telefonu. Jakmile se vám výsledek líbí, stavba se zvětší a překryje reálný svět, kde ji můžete dále prozkoumávat. Jen pozor na creepery.

Stejně jako u ostatních mobilních her závislých na datech a poloze si pro hraní Minecraft Earth budete chtít pořídit hodně silnou powerbanku. První možnost si tenhle zážitek otestovat dostanete v letní uzavřené betě. Do ní se můžete přihlásit na oficiálních stránkách, ať už máte Android, nebo iPhone. Třeba vám bude přát štěstí!

Tagy: Minecraft augmentovaná realita

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.