zavřít

Zoo Tycoon je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Microsoft oficiálně potvrdil, že jejich simulace provozu zoologické zahrady pod názvem Zoo Tycoon je gold a do obchodů se dostane začátkem příštího měsíce.

Tato hra bude založená na stejné podstatě jako mnoho jiných "Tycoonů", tedy na vytváření prosperujícího podniku. Vše se tedy točí kolem peněz, ale na váš úspěch má vliv i mnoho jiných věcí, o čemž vás přesvědčí naše preview.

Kromě sledování nálady návštěvníků je také důležité sledovat náladu zvířat. A pravda je, že je hodně věcí, se kterými právě spokojeni nebudou - nelíbí se jim výběh, mají málo jídla, někdo nemá rád příliš rušno, na někoho přijdou pohlavní pudy, ale vy mu nedopřejete partnerku, opičky by rády stromy, po kterých by mohly hopsat, aligátorovi vadí, že na něj lidé hází mince atd. Pozor si budete muset dávat i na to, jestli nehrozí útěk zvířat z jejich vymezeného území. Nechat stát vysoký strom těsně vedle zdi je pro možný útěk mnoha zvířat takřka ideální příležitost. A takový hladový jaguár pochodující mezi rodiči s dětmi rozhodně na dobré náladě nepřidá... [více]

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.