zavřít

Zastřelte si Grizzlyho!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

ARUSH Entertainment a Valusoft vydali novou akčně orientovanou loveckou hru - Hunting Unlimited, z dílny Sunstorm Interactive.

Jak jistě víte, tato společnost se proslavila svým best-sellerem Deer Hunter, ve kterém spojuje tradiční techniky lovu se stylem rychlých akčních her, které jsou rozděleny do několika misí. Hunting Unlimited se odehrává na území pěti států (Kongo, Texas, Aljaška, Arizona, Britská Kolumbie) a zahrnuje přes 200 misí. Své lovecké schopnosti budete moci vyzkoušet na pěti druzích zvěře (2 druhy jelena, 2 druhy losa a medvěd grizzly). K dispozici budete mít 12 zbraní a 16 dalších nezbytností do vybavení.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.