Zahájení prodeje WoW: Burning Crusade
zdroj: tisková zpráva

Zahájení prodeje WoW: Burning Crusade

15. 1. 2007 16:16 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kdy přesně bude k dostání a jakým způsobem lze z našeho obchodu získat datadisk pro World of Warcraft?

"Kdy budu mít doma datadisk pro World of Warcraft?", zní nejčastěji kladená otázka dneška mezi hráči. Mohou být bez obav, jelikož vše odsýpá podle plánu a kamion naplněný až po okraj krabicemi s The Burning Crusade koncem minulého týdne úspěšně dorazil z Polska do České republiky. Rozvozem ze skladu CD Projektu, balením a vyexpedováváním obrovského počtu zásilek tráví náš internetový obchod celé pondělí, na nějž se připravoval dlouho dopředu, aby proběhlo hladce. Manažer TISCALI GameShopu/(X)zone Martin Schovanec nám aktuálně řekl, že se dostane na všechny předobjednávající, kteří však rozebrali téměř všechny přidělené kusy (novým zájemcům tedy nezbývá než počkat na příští várku v půlce února).

Zhruba polovina dosavadních předobjednávek (hlavně ti, kdo tak učinili brzy, např. v únoru 2006) stihne odejít poštou ještě dnes, takže těmto šťastlivcům přinese WoW: BC domů pošťačka již v úterý (druhá polovina předobjednávek odejde poštou zítra, jak bylo slíbeno, a bude doručena ve středu). To je stanoveno jako den oficiálního zahájení prodeje a Blizzard vydal přísný zákaz distribuovat hru koncovým zákazníkům dříve než o půlnoci, díky čemuž mají vybrané britské obchody otevřeno výjimečně celou noc.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Domácí předobjednávající, kteří si předem (kvůli logistice nelze již teď měnit) zvolili osobní odběr, mohou datadisk vyzvednout 16.1 od 8:00 v Lounech v sídle obchodu (Husova 869) nebo v úterý od 10:00 dopoledne v pobočce v centru Prahy (LASERGAME na Národní). Tam bude připraven doprovodný program sestávající z promítání hráči natočenými videi či trailery na plátno a prezentací sběratelských herních kartiček World of Warcraft (možnost prohlédnout, zahrát i třeba rovnou koupit). Přítomna bude také jedna sličná elfka v životní velikosti, jediná WoW figurína od Blizzardu v ČR, takže si nezapomeňte vzít foťák, abyste se s ní zvěčnili :) Recenzi The Burning Crusade samozřejmě nehodláme jakkoli uspěchat a napíšeme ji až po pečlivém několikatýdenním testování - dojmy z bety jste si mohli přečíst před dvěma měsíci.
zdroj: vlastní

jd

Nejnovější články