zavřít

Xbox ode dneška v USA v prodeji

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní den se do dějin počítačové zábavy zapíše jako den, kdy se začala prodávat nová herní konzole od Microsoftu - Xbox.

Přesněji řečeno se začala prodávat pouze v Americe, protože do Evropy dorazí až příští rok v březnu a do České republiky dokonce až v září 2002. To nezní příliš dobře, na druhou stranu v té době už snad bude pro tuto konzoli dostatek kvalitních her. Celkem si k dnešnímu prvnímu dni prodeje můžete pro Xbox pořídit 16 her, z nichž tři (Halo, Project Gothem Racing a Oddworld: Munch's Oddysee) jsou považovány za vlajkové hry. Především Halo sklízí v prvních recenzích obrovský, až skoro nekritický úspěch, což je asi jediný důvod, proč lituji toho, že Xbox se mi hned tak do rukou nedostane. Kompletní seznam momentálně dostupných her pro Xbox i s jejich recenzemi je přehledně udělán na Xbox IGN.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.