zavřít

Xbox emulátor je podvod

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes odpoledne jsem na serveru Cdr.cz našel informaci, že, cituji, "PC emulátor Xboxu je na světě!".

Aby to vše vypadalo věrohodněji, přidal autor i screenshot z údajného emulátoru. Tímto bych rád uvedl vše na správnou míru - tento Xbox emulátor je fake (padělek, podvod) a rozhodně si ušetříte čas a námahu, když ho nebudete stahovat. Tímto nechci nijak obviňovat redaktory zmíněného serveru z nekalých úmyslů, jen prostě naletěli jako mnoho dalších lidí na internetu v naději, že je na světě fungující emulátor Xboxu.

Je ovšem pravda, že prográmek vypadá poměrně věrohodně. Když si stáhnete zmíněný soubor (mimochodem se musíte proklikat přes 5 bannerů s erotickými odkazy, což je patrně smysl celé aféry) a spustíte ho (což raději nedělejte), dostanete se do poměrně jednoduchého prográmku, který má na pozadí logo Xboxu (viz screenshot). Také další volby v menu vypadají věrohodně, ale věřte, že to vůbec jako Xbox emulátor nefunguje, což po chvíli potvrdil i Mondy z Bonuswebu, který přes něj zkoušel spustit originálky Xboxových her. Dokonce se objevila podezření, že tento program obsahuje trojské koně, což se sice s určitostí nepotvrdilo, ale jisté je, že tento Xbox emulátor je podvod. Nejde patrně o první ani poslední pokus získat něco z touhy uživatelů po Xbox emulátoru. Dokud se ale něco podobného nepotvrdí na 100% (to pak bude zajímavý soud s Microsoftem), nevěřte tomu.
zdroj: Cdr.cz

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.