zavřít

Worms Forts: Under Siege (V obležení) hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ředitel společnosti Team17, Martyn “Spadge” Brown se o víkendu v diskusním fóru pochlubil, že úspěšně dokončili hru Worms Forts: Under Siege pro PC, Xbox a Playstation 2.

Ačkoliv byste ji podle screenshotů nemuseli rozeznat od loňských Worms 3D, nejnovější pokračování se bude od svého předchůdce lišit zasazením červích válek do pevností v Egyptě, Tróji a dalších míst, kde se psala historie. Více o náplni této logické strategie v dřívějších článcích.

V západní Evropě vyjdou Worms Forts 19. listopadu a pár dnů poté, konkrétně 25.11., se dostanou i k nám s podtitulem "V obležení". Zásluhu na tom má CD Projekt, který hru v kompletní české verzi (tzn. včetně dabingu) odeslal zhruba před týdnem do lisovny. Zatím si můžete vyzkoušet demo, které když zaujme, máte možnost předobjednávky plné verze z GameShopu, ale mějte na paměti, že hra je funkční pouze pod operačním systémem Windows XP/2000 (Win98/ME nejsou výrobcem oficiálně podporovány).
zdroj: GGossip, vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.