zavřít

World at War: A World Divided hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná tahová strategie z loňského roku tvůrců Steel Panthers - Gary Grigsby's World at War (demo) - se dočkala svého pokračování.

Společnosti Matrix Games a 2by3 Games dnes totiž ohlásily dokončení vývoje Gary Grigsby's World At War: A World Divided, která na svého předchůdce naváže se spoustou různých vylepšení a novinek, jež významným způsobem ovlivní dynamiku hry a více ji rozvrství.


Mezi hlavní prvky World At War: A World Divided patří nově špióni a vůbec možnost špionáže, dále neustále se měnící politické události, neutrální diplomacie či zkušenosti jednotek. Těšit se můžete také na úplně nový scénář typu "coby kdyby", který vás provede do dalšího konfliktu, tentokrát mezi USA a Sovětským svazem. Celkem má tento titul obsahovat čtyři tutoriály, tři kampaně a pět různých scénářů s počátkem od roku 1939 až do poloviny 40. let minulého století. Další podrobnosti najdete zde.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.