zavřít

Wizardry a Grand Theft Auto v češtině - kdy?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Řada čtenářů se nás poslední dobou ptá, jak to vypadá s ohlášenými českými lokalizacemi her jako Wizardry 8 nebo Grand Theft Auto III, o kterých jsme psali poprvé před pár měsíci tady a tady, ale od té doby se v této věci nic nového neudálo.

Vznesli jsme proto dotaz na Báru Veselou, PR Cenegy, která bude obě hry u nás distribuovat, abysme byli v obraze. Podle jejího vyjádření se s vydáním RPG Wizadry 8 s českými titulky počítá koncem května, ale vzhledem k náročnosti překladu se to může o chvíli zpozdit, avšak ne nijak dramaticky. S možnou lokalizací akční pecky Grand Theft Auto III pro PC to vypadá nadějně, ale zatím není nic definitivně rozhodnuto:

    O lokalizaci GTA 3 se bude rozhodovat až po oficiálním vydání originální verze, která by se na trhu měla objevit na začátku června. Pak bude záležet na schválení ze strany vydavatele (Take 2 - pozn.ed.). Pokud vše dobře dopadne, mělo by se jednat o patch, který vyjde dodatečně - je to stejný proces, který se týkal hry Harry Potter & The Philosopher's Stone.
S tím ještě souvisí ambiciózní plán na kompletní počeštění RTS Warcraft III: Reign of Chaos od Blizzardu, která by u nás měla vyjít ve stejnou dobu jako ve světě - více informací zde.
zdroj: CENEGA

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.