zavřít

Wizardry 8 v češtině do konce roku

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od Báry Businské ze společnosti Bohemia Interactive / CENEGA Czech k nám dnes v podvečer dorazila tato radostná tisková zpráva:

Společnost CENEGA, n.v.

uzavřela smlouvu s firmou Sirtech Canada na distribuci hry Wizardry 8 v České republice a Slovensku. Toto poslední pokračování RPG série na 3 CD bude kompletně lokalizováno do češtiny. Wizardry 8 plánujeme vydat do konce roku za doporučenou maloobchodné cenu 999,- Kč. Všechny tyto hry můžete zakoupit v síti prodejen JRC, hypermarketech a u všech dobrých prodejců výpočetní techniky.

Od minulého týdne je na světě hratelné demo Wizardy 8 (150 MB), které příjemně překvapilo - o první dojmy se s Vámi podělí Dreb ve svém článku zítra dopoledne.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.