zavřít

Wildlife Park vs. Zoo Tycoon

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zřejmě nejen mě hlodal v hlavě červíček, jak to s nadcházejícím simulátorem Wildlife Park vs.

Zoo Tycoon je, a tak na se hoši z Blue Monday pro jistotu zeptali přímo zdroje, kterým je Fishtank Interactive, aby jim situaci objasnil. Já se Vám teď pokusím stručně shrnout, o co v tom interview vlastně běží.

Jak sami tvůrci přiznávají, základní koncept má mnoho společného s již zmíněnou hrou od Microsoftu. Jak se však od německých vývojářů a vydavatelů v jednom dalo čekat, jejich herní filosofie prý bude podstatně lépe a složitěji propracovaná. Wildlife Park bude narozdíl od Zoo Tycoonu i graficky mnohem realističtější. Na starosti budete mít životní podmínky zvířat po celém světě, samozřejmě s individuálním klimatem. Mnohem větší důraz je kladen právě na již zmíněné klimatické podmínky a také architektonický styl, který se bude měnit v závislosti na prostředí. Velkou práci si tvůrci dávají se simulací vlastního chování zvířat a vzájemnou interakcí mezi nimi a návštěvníky. A stejně jako v životě, i zde se budou zvířátka pářit, bránit i útočit a umírat. Na Vás pak je, vytvořit park, který je bezpečný jak pro návštěvníky, tak pro Vaše svěřence. A věřte, že to nebude lehké.

Wildlife Park bude ke svému chodu potřebovat také nějaké zaměstnance, což v tomto případě bude čítat 12 profesí (ZT měl pouze tři). Ti se pak budou ještě dále vzdělávat. Zvířátka budou mít své individuální povahy, mohou také onemocnět, to se samozřejmě projeví i na jejich chování a dokonce je budete moci trénovat, aby před návštěvníky prováděli lecjaké cirkusové kousky. A ani s návštěvníky to nebude jednoduché, neboť Vás budou moci kritizovat a bouřit se, když některého mazlíčka necháte v nevyhovujících podmínkách.

Trochu mě zaskočil dotaz ohledně klonování, o kterém se však zástupce Fishtanku příliš nerozšiřoval, ale pouze naznačil, že o tom přemýšleli. Vzhledem k tomu, že hra ještě není dokončena, zjevně se ještě dočkáme několika překvapení. Osobně si myslím, že bude Wildlife Park opravdu zajímavý a Zoo Tycoon byla pouze rozcvička ;)
zdroj: BlueMonaday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.