zavřít

Waterloo: Napoleon's Last Battle gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma Breakaway Games oznámila, že její hra Waterloo: Napoleon's Last Battle je dokončena a do prodeje se dostane do konce března.

zdroj: Archiv

Breakaway Games jsou známí tvorbou turn-based strategií simulujících historické bitvy - například Sid Meier's Antietam, Sid Meier's Civilwar nebo Sid Meier's Gettysburg. Právě z posledně jmenované hry je pro Waterloo použit engine a pohled na obrázky jen potvrzuje, že grafická stránka rozhodně není to, čím by se Waterloo mohlo chlubit.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Ale o grafiku v těchto hrách ani nejde. Pro hardcore hráče těchto her je důležitá historická reálnost zpracování bitev. Jak už vám asi došlo, ve Waterloo si zkusíte na vlastní kůži Napoleonovu osudovou bitvu, ve které podlehl anglickému veliteli Wellingtonovi. Čeká na vás 25 scénářů na obou stranách, reální vojáci a zbraně té doby a vůbec všechno, co si může hardcore příznivec přát. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.