zavřít

Warez verze Flashpointu není finální

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak možná už víte, během víkendu se na internetu objevila pirátská (warez) verze Operation Flashpoint, která se dá dohrát jen do sedmé mise kampaně.

Producent hry Marek Španěl z Bohemia Interactive k tomu vydal tento otevřený dopis (thx to Luc z OperationFlashpoint.com za překlad):

Před několika dny se na internetu objevila rip verze (jako iso-soubor) naší hry Operation Flashpoint: Cold War Crisis. CHTĚLI BYCHOM ALE UPOZORNIT, ŽE TOTO NENÍ KONEČNÁ VERZE HRY!! Jde pouze o preview verzi. Nevíme sice, kdo se rozhodnul ji rippnout a co ho k tomu vedlo, zato ale jsme již stihli obdržet velké množství mailů od lidí (samozřejmě ne pod jejich pravými jmény), kteří si iso-soubor stáhli a pak si nám stěžovali na nízkou kvalitu (např. chybné překlady apod.) hry. Takže znovu: Tato verze NENÍ finální, a domníváme se, že lidé kteří si hru stáhnou si ji stejně nakonec koupí. Je skutčně smutné, co dělají takovíto lidé nám programátorům... Tvorbě této hry jsme neobětovali několik let našeho života jen pro to, aby ji někdo záhy nabídnul ke stažení zdarma a ještě si na ni stěžoval jen proto, že má jednoduše špatnou verzi.

Podle většiny lidí, s nimiž jsem měl možnost o plné verzi Operation Flashpoint hovořit, se jedná o skvělou zábavu a jasně nejlepší hru pocházející z Čech, byť není určená pro tak široké publikum jako Hidden & Dangerous. Datum vydání anglické verze v celé Evropě je určen na zítřek, česká mutace hry a skoro vyprodaná limitovaná edice obsahující mj. soundtrack, vojenskou baterku nebo mapy ostrovů, má vyjít koncem příštího týdne a první část naší rozsáhlé recenze od Leona můžete očekávat o víkendu.

Update: podle informací uveřejných na OperationFlashpoint.com nepochází výše uvedené stanovisko od Marka Španěla ani jiného zaměstnance Bohemia Interactive.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.