zavřít

Warcraft III datadisk, Half-Life 2, ADSL ceny

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

-  Únorové číslo amerického časopisu Computer Gaming World by mělo přinést...

Únorové číslo amerického časopisu Computer Gaming World by mělo přinést odhalení prvního datadisku pro fantasy RTS Warcraft III, který se bude pravděpodobně jmenovat The Frozen Throne (thx WarcraftIII.net). Žádné detaily o jeho náplni zatím nejsou k dispozici, ale jakmile se je dozvíme, dáme vám samozřejmě hned vědět. Pokud se spokojíte s neoficiálním přídavkem, pak si můžete už nyní sehnat datadisk Return to Darkness, který zrecenzovali na GameZone.

Dlouho odkládaná verze 1.6 populárního Counter-Strike vyjde v betaverzi tento čtvrtek, ale její šíření bude probíhat pouze přes distribuční systém Steam od Valve. Těšit se můžete na nové zbraně (info), novou mapu (info) nebo vylepšený mod TeamFortress Classic.

Codemasters dnes spustili oficiální homepage pro svou závodní hru Indy Racing League, která vyjde v průběhu jara pro PC, PS2 a Xbox (thx Gamershell). Nově jsou taktéž v provozu stránky pro plážový fotbálek Pro Beach Soccer od Wanadoo, ale stejně jako v případě první uvedené hry zatím neoplývají bohatým obsahem.

Na Lupě dnes Jiří Peterka publikoval další z nekonečné série článků o připojení přes technologii ADSL, kde tentokrát nastiňuje, jaké mohou být ceny pro koncového zákazníka na základě nové velkoobchodní nabídky Českého Telecomu.

Šéf 3DRealms George Broussard se vyjádřil, proč stále nevyšel Duke Nukem Forever. V zásadě nejde o žádný objev, neboť za vše podle něj může: změna enginu (z Quake na Unreal), opakovaný start vývoje, příliš málo programátorů v začátcích a dlouhá doba, než byly hotovy jisté technologie. Na stejném místě se dočtete, jaké asi tak budou minimální HW požadavky (GeForce3).

Bonusweb včera spustil nový design svých stránek, který se dá po grafické stránce považovat za povedený, ale spousta zběhlejších lidí si v tamním diskusním fóru stěžuje, že se jedná pouze o okopírovaný GameSpot, což má dokumentovat srovnávací obrázek, který nám včera poslal mailem jeden čtenář (thx Mike).

- Rakouský distributor JoWood se nechal slyšet, že si po jednání s investory a navýšení základního jmění zajistil svou budoucnost, kdy se bude soustředit pouze na ty špičkové tituly. Jedním z nich se letos stane fantasy RPG Gothic II, která se během vánoční sezóny stala nejprodávanější hrou v Německu a předstihlo i tituly s námětem z Pána Prstenů. Naopak pod taktovkou JoWoodu nevyjde budovatelská strategie Wildlife Park aneb klon Zoo Tycoonu, kterou vypustí společnost Koch Media v polovině tohoto roku.

- A další spekulace: prezident Valve Gabe Newell je prý poslední dobou často vídán v Microsoftu, kde údajně projednává podmínky pro to, aby Half-Life 2 vyšlo exkluzivně pro Xbox. Ale nemusíte se obávat - tímto se myslí pouze konzolová exkluzivita, což znamená, že by hra nevyšla pro konkurenční platformy PS2 a Gamecube, ale pro PC naštěstí ano.

- Chystá se Gold Edition bezduché ale zábavné střílečky Serious Sam, která bude v sobě obsahovat první díl, pokračování Second Encounter a zbrusu novou Trisk's epizodu. Ta má čítat 20 singleplayerových misí a 14 map pro hru po síti. Cena za celou re-edici je přitom zachována na poměrně nízké hranici odpovídající zhruba dvaceti dolarům.

- Na české fansite Heroes.cz nastínili, jak budou probíhat kampaně v druhém datadisku Windos of War pro HoMM4.

- Kolegové z Fraglandu nabízí ke stažení několik kraťoučkých animací postav ze sci-fi FPS Star Trek: Elite Force 2.

- Saver ze slovenského Sectoru uveřejnil výčet her, které považuje za největší zklamání loňského roku. Na stejném webu rovněž můžete vyhrát v soutěži lokalizovanou verzi adventury Runaway.

- Jak odemknout deset skrytých kreatur v právě vycházející RTS Impossible Creatures od Microsoftu? To se dozvíte v naší sekci cheatů, kde se nachází jednoduchý unlocker a také pár kódů pro podvádění ve hře.

- Podle této zprávy na C&VG se britské vývojářské studio Rage Software, které se nyní soustředí především na konzole, ocitlo ve finančních problémech.

- Po dlouhé době byl opět aktualizován domácí hudební server Trance.cz, kde najdete například line-up únorové party Trance Energy v Holandsku, recenzi alba Outrospective / Reperspective od Faithless, novou rubriku aktuálně nebo čerstvá preview ve formátu WMA.

- Link dne: obrovská LAN party v jedné korejské hale (thx to ACE)

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.