zavřít

Vývoj Zero-G Marines zrušen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Výstava E3 už je sice nějaký ten týden za námi, ale stále se objevují nové informace, které bylo možné během ní odhalit.

Ta, o které je tato zpráva, se týká již několikrát odložené hybridní vesmírné FPS s názvem Zero-G Marines, jež původně figurovala na seznamu plánovaných titulů Strategy First. Jak jsme se však dozvěděli, tato vydavatelská a vývojářská společnost během zmíněné výstavy prohlásila, že vývoj Zero-G Marines byl prostě zrušen. Důvodem je údajně to, že se její vývojáři rozhodli soustředit na jiné své projekty a nadále se koncentrují i na pokračování série Disciples.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.