zavřít

Vývoj Operation Flashpoint 2 potvrzen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jsme se konečně dočkali.

Téměř dva roky po vydání úspěšné české vojenské simulace Operation Flashpoint potvrdili Bohemia Interactive Studio a Codemasters oficiálně i práce na druhém díle. Pokračování ponese jednoduše název Operation Flashpoint 2 a na trhu PC her by se mělo objevit koncem roku 2004. Kromě oficiálního ohlášení zatím nejsou známy žádné detaily ani specifikace. V tiskové zprávě, kterou vydali Codemasters, se šéf studia Marek Španěl nechal slyšet, že s OF2 mají skutečně velké plány, ale že více se dozvíme až s příchodem letošní herní výstavy E3. V souvislosti s oznámením byla zprovozněna i stránka www.codemasters.com/flashpoint2, kde se v půlce května doufejme objeví i první obrázky.

Update 22:30 - Bude Operation Flashpoint 2 o válce ve Vietnamu? Zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno, ale francouzská sajta Tactical-Squad.com uveřejnila originál obrázku, který je používán jako ilustrační právě pro OF2. Podle jejich domněnky jde o fotku z Vietnamu a tuto spekulaci by částečně potvrdilo i nedávné uveřejnění a následně rychlé stažení oficiálního oznámení hry, které proběhlo v době zahájení útoků Spojenců na Irák - uvidíme na E3, ale téma Vietnamu je velmi pravděpodobné.

zdroj: Codemasters

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.