zavřít

Vývoj Lost Continents zastaven

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by to byl tušil, že naše třetí zpráva informující o tak nadějně vyhlížející MMORPG Lost Continents, se bude týkat pozastavení jejího vývoje.

A bohužel je tomu tak. Na oficiálních stránkách hry se totiž objevilo oznámení, že ačkoli vývojáři velmi věří v životaschopnost svého díla, přeci jen jde o příliš velký závazek a tak byli nuceni učinit krok zpět a zhodnotit, zda vůbec budou schopni udělat vše správně. Jak se zdá, dostali se VR1 Entertainments do nějakých (nejspíše ale finančních) potíží. Nicméně nutno zdůraznit, že ještě není všem dnům konec a i když byla tvorba této zajímavé MMOG pozastavena, rozhodně nebyla zrušena. Také VR1 Entertainments ve svém oznámení podotýkají, že udělají vše pro to, aby se jejich projekt dostal na trh. Přeci jen jim za těch pár měsíců, co se s ním piplají přirostl k srdci. I my můžeme spolu s nimi doufat, že budou mít štěstí, brzy nás překvapí dobrou zprávou a Lost Continents nás nakonec doopravdy vezme na výlet plný dobrodružství po vzoru Indiana Jonese, v důmyslném světě inspirovaným knihami Julese Vernea.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.