zavřít

Výsledky Software Security za 1.-3. čtvrtletí

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bára Veselá z Cenegy nám dnes poslala krátkou tiskovou zprávu společnosti Software Security, z níž se dozvíte, jak si vedla v boji proti počítačovým pirátům v uplynulých měsících:

    Podle statistiky činnosti SWS za 1.

- 3. čtvrletí roku 2003 bylo dosaženo těchto výsledků: 95 trestních oznámení, 39 rozsudků, 484 nově evidovaných pirátů, celková vyčíslená škoda 13 859 647 Kč. Detektivové Software Security (SWS) již 5 let působí v České republice. Hlavní náplní jejich práce je monitorování činnosti softwarových pirátů, shromažďování důkazů a na jejich základě na takové osoby podávat trestní oznámení. Činnost SWS je převážně zaměřena na objasňování případů porušování autorských práv a další formy neoprávněného užívání v oblasti herního softwaru pro PC a herní konzole (např. PlayStation od společnosti SONY). Toho se dopouštějí zejména tzv. počítačoví piráti prodávající kopírovaný software a v neposlední řadě i provozovatelé nelegálních počítačových heren a heren s konzolami PlayStation.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.